logo

Yatağan ‘da Denetimler Aralıksız Sürecek

Yatağan ‘da Denetimler Aralıksız Sürecek

Yatağan ‘da Denetimler Aralıksız Sürecek

Koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirlere uyulup uyulmadığı konusunda büyük bir kararlılıkla gerçekleştirilmekte olunan  denetimlerin aralıksız olarak sürdürüleceği öğrenildi.

  Yatağan’da göreve başlayan Kaymakam  Onur Kökçü ilk olarak Asayiş Toplantısı gerçekleştirdi.  Asayiş Toplantısına katılan İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve İlçe Jandarma Komutanı Resul Murat Kılıçarslan tarafından Yatağan İlçesinde meydana gelen asayiş olayları ve koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirler hakkında çeşitli bilgiler verildi.

Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü Yatağan İlçesinin huzurlu ve güvenli bir şehir olduğunu bildiğini, bu sebepten dolayı da başta Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı görevlileri olmak üzere emeği  geçen herkeze teşekkür etti. Ülke olarak Koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında birbirinden önemli tedbirlerin alındığının altını çizerek dile getiren Kaymakam Kökçü, alınan bu tedbirlere uyulup uyulmadığı konusunda büyük bir kararlılıkla denetimlerin gerçekleştirileceğini, tedbirlere uymayanların tespiti halinde de çeşitli cezaların uygulanacağını belirtti.

Etiketler: » » »
187 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ