logo

MHP MUĞLA’YA DOKTOR ADAY

MHP MUĞLA’YA DOKTOR ADAY

MHP Muğla’ya Doktor aday
Muğla MHP İl Başkanlığı Adaylığını açıklayan Dr. Hacı Çelik, adaylığı ile ilgili yaptığı basın açıklamasında, “Davamın her kademesinde görev yapmak için benim için bir şereftir. Bilge liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin de işaret ettiği gibi “İstiklal İçin Birlik, İstikbal İçin Dirlik, Kazanan Türkiye Olacaktır ” dedi. Başkan adayı Hacı Çelik, “Neden Aday Oldum” başlıklı yazısında, aday olmasının bile MHP Muğla İl Teşkilatı’na olumlu katkı sağladığını belirtti. Hacı Çelik açıklamasında şunları söyledi;

“Gençlik yıllarından bugüne kadar ülkücü hareketin bir neferi olarak, hem bürokraside (Doktor, Uzman Doktor, Başhekim yardımcısı, Başhekim, TC Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü, 2000 yılı yılın bürokratı ödülü), hem de siyasette ( Üç dönem Muğla MHP Milletvekili adaylığı, 2019 yerel seçimlerinde Muğla Genel merkez görevlisi) uhdeme verilen tüm görevleri layıkıyla yapmaya çalıştım.

Evli ve iki çocuk babasıyım.

KENDİMİ MUĞLA VE SİYASİ DAVAMIZIN YARARINA ADIYORUM

Edindiğim bilgi, tecrübe ve deneyimi, yıllardır hizmet ettiğim Muğla’ya ve davamız yararına sunmak için Muğla MHP İl Başkanlığı’na aday oldum! Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi ve teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Profesör Doktor Edip Semih Yalçın Beyefendinin bilgisi dâhilinde müsaadesi ile aday oldum.

ADAYLIĞIM BİLE PARTİMİZE OLUMLU KATKI SAĞLADI

Aday olduğum günden bugüne Muğla Kamuoyu’nda partimiz daha çok konuşulmaya başlandı ve ciddi gündem oluşturmaya başladı. Bunun bile partimize olumlu bir katkı sağladığını düşünüyorum. Partimizin saygıdeğer delegeleri bile delege oldukları hazzını yaşıyorlar. “İstiklal İçin Birlik, İstikbal İçin Dirlik, Kazanan Türkiye Olacaktır” Bilge liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin de işaret ettiği gibi “İstiklal İçin Birlik, İstikbal İçin Dirlik, Kazanan Türkiye Olacaktır” anlayışı bizim rehberimiz olacaktır. Teşkilatlarımız arasında birlik ve beraberliğimizi sağlamak partimizin büyümesi için yapılacak her türlü eleştiri, teklif, tavsiye ve katkıları dikkate alarak gelişime açık, şeffaf ve denetlenebilir bir yönetim anlayışı ortaya koyacağız.

ÖNCE TEŞKİLATIN BİRLİK VE BERABERLİĞİNİ SAĞLAMALIYIZ

Ülkemizin milli birlik ve beraberliği için öncelikle kendi teşkilatımızın birlik ve beraberliğini sağlamamız gereklidir. Teşkilatımızın her mensubu bizim için çok önemli ve değerli olup bir tek arkadaşımızın bile gönlünün kırılmasını kaybına tahammülümüz yoktur. Türk Milliyetçileri’ nin teşkil ettiği tüm kurum ve kuruluşlarla eşgüdümlü bir şekilde koyduğumuz hedefe doğru ulaşmaya çalışacağız. Bu çerçeveden en zor dönemlerde MHP Bayrağı’nı taşıyan mevcut İl Başkanımız Mehmet Korkmaz başta olmak üzere bu davaya hizmet eden herkese emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Bizim gayemiz bu bayrağı daha yükseklere taşımaktır kazanan Muğla olacaktır. Beş binin üzerinde şehidimizin kanıyla sulanmış mübarek bir davanın Türk Devleti’nin yönetmesini istiyoruz, bunun için Muğla ölçeğinde de iktidar olmak için Muğla İl Başkanlığı’na aday oldum Allah yar ve yardımcımız olsun! Allah utandırmasın!”

Etiketler: »
303 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ