logo

DENİZ OTOBÜS SEFERİNİN AÇILIŞINI ÖZGÜR ÖZEL YAPACAK

DENİZ OTOBÜS SEFERİNİN AÇILIŞINI ÖZGÜR ÖZEL YAPACAK

DENİZ OTOBÜS SEFERİNİN AÇILIŞINI ÖZGÜR ÖZEL YAPACAK

Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Bodrum Turgutreis – Didim ve Fethiye-Marmaris seferleri ile denizlerde başlatacağı Deniz Otobüsü Seferleri hizmeti açılışını, CHP Genel Başkanı Özgür Özel yapacak.

Bodrum Turgutreis – Didim seferleri 1 Temmuz Kabotaj Bayramı’nda, Fethiye – Marmaris seferleri ise 2 Temmuz’da başlayacak.

Başkan Aras, “Fethiye’ye gelen bir vatandaş denizden Marmaris’e, Bodrum’dan Didim’e konforlu bir ulaşımla bölgeyi dolaşabilecek. Hem karayolunda trafik yoğunluğu yaşamayacak, hem de mavi yolculuğun adresi kentimizde eşsiz kıyıların tadını çıkaracak” dedi.

AÇILIŞ AYDIN DİDİM’DE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Bodrum Turgutreis – Aydın Didim arası deniz otobüsü seferleri açılış töreni Didim ilçesinde CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in katılımları ile yapılacak. 1 Temmuz Pazartesi günü saat 13.45’de yapılacak açılış töreni Aydın Didim D-Marin yolcu iskelesinde yapılacak.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun katılımı ile açılış töreni düzenlenecek. Açılıştan sonra protokol ile birlikte deniz otobüsü Didim’den Bodrum’a ilk seferini gerçekleştirecek. Araştırmacı-Yazar Sinan Meydan 1 Temmuz Kabotaj Bayramı’nın tarihsel önemi hakkında deniz otobüsünde söyleşi düzenleyecek. İlk sefer Bodrum limanında tamamlanacak.

Etiketler: » »
80 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ