logo

BODRUM VE MARMARİS İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ DEĞİŞTİ

BODRUM VE MARMARİS İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ DEĞİŞTİ

Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Samsun İlkadım ilçesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim akmeşe atandı.

Halil İbrahim Akmeşe kimdir?

1981 tarihi doğumlu olup, İlköğrenimini SİNOP/Gerze’ de; ortaöğrenimini SAMSUN/Bafra’da tamamladı. 1999 yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Matematik Öğretmenliği Bölümüne kayıt yaptırdı. 2003 yılında lisans programından mezun oldu. Aynı yıl Ordu’nun Gölköy ilçesi 75.Yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Matematik Öğretmenliğine atandı. Askerliğini 2005 yılında Ardahan’da yedek subay öğretmen olarak yaptı. 2008 yılında Samsun/Bafra Şeyhulaş İlköğretim Okuluna atandı. 2009 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi Bölümünde yüksek lisans programına başladı ve 2011 yılında mezun oldu. 2010 yılında Samsun/Alaçam Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür Yardımcılığı görevine atandı. 2011 yılında Açıköğretim Fakültesi Kamu Yönetimi Programına kayıt yaptırdı ve 2015 yılı haziran ayında bu programdan mezun oldu. Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2013 Ekim ayında sınava dayalı müdür atamaları neticesinde Yeşilyazı Ortaokulu müdürü olarak atanan Halil İbrahim AKMEŞE, ardından 2014 Aralık ayında Samsun Anadolu Lisesi´ne Müdür olarak atandı, 30 / 01 / 2018 tarihinde İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü görevine başladı, evli ve iki çocuk babasıdır.

Marmaris İlçe Milli eğitim Müdürlüğüne Gaziantep iline bağlı Şehitkamil ilçesi Hacı Muzaffer Bakbak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul müdürü Sibel Kısa atandı.

SİBEL KISA KİMDİR?

1973 Tokat Erbaa´da doğdu. 1988 yılında Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Gıda Bilimi Ve Teknolojisi bölümünden birincilikle mezun oldu. 09.12.1996 yılında Gaziantep ili Şehitkamil ilçesi Büyükpınar(Sam mezrası) ilköğretim okuluna sınıf öğretmeni olarak atandı. 2012 yılında alan değişikliği ile Kanuni Sultan Süleyman Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesine Gıda Teknolojisi öğretmeni olarak atandı. Aynı okulda iki yıl alan şefliği, dört yıl müdür yardımcılığı görevlerinde bulundu. 13.08.2018 tarihinde Hacı Muzaffer Bakbak Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesine okul müdürü olarak atandı.

Evli ve iki kız çocuğu bulunmaktadır. Kitap okumak, seyahat etmek, sinemaya gitmek, doğa gezilerine katılmak, bilimsel çalışmalarda bulunmak ve proje çalışmalarına katılmak başlıca sevdiği faaliyetlerdir.

Etiketler: »
98 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ