logo

AK PARTİ MENTEŞE İLÇE KONGRESİ YAPILDI

AK PARTİ MENTEŞE İLÇE KONGRESİ YAPILDI

MUĞLA AK PARTİ KONGRELERİ MENTEŞE İLE BAŞLADI

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle ertelenen Ak Parti kongreleri Menteşe İlçe Kongresi ile başladı. Geçtiğimiz Nisan ayı içerisinde Ak Parti Menteşe ilçe Başkanlığı görevine atanan Eray Çiçek, Menteşe Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen 7. Menteşe İlçe Kongresi’nde tek liste ile gidilen seçimde bu kez sandıktan çıktı.

Pandemi nedeniyle sadece delegelerin katıldığı, divan başkanlığını ise Ak Parti Muğla Milletvekil Yelda Erol Gökcan’ın yaptığı kongrenin açılış konuşmasını yapan Ak Parti Menteşe İlçe Başkanı Eray Çiçek, “Pandemi nedeniyle zor bir sınavdan geçiyoruz. Ülkemiz güçlü sağlık alt yapısı ile bu zorlukları aşacak. Menteşe için yapacak çok işimiz var. Bizim şahsi davamız yok. Bizim davamız Türkiye ve Menteşe. Yükümüz çok, sorumluluğumuz büyük. Son yerel seçimlerde 13 belediyenin 7’sini aldık. Önümüzdeki seçimde Menteşe ve Büyükşehiri alacağız. Hep birlikte başaracağız” dedi.

KADEM METE: “BÜYÜKŞEHİRİ ALACAĞIZ”
Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete ise, “Eylül ayı içinde kongrelerimizi bitireceğiz. Sadece delege arkadaşlarımızı kongreye davet ettik. Eski il ya da ilçe başkanı tabiri yanlıştır. Çünkü bu davada hizmet etmenin makamla alakası yoktur. Bizler de gelip geçiciyiz. Bu şuur altında hizmet ediyoruz. 2001 yılında yolculuğuna başayan partimiz tüm seçimlerde birinci parti oldu. Muğla’da malesef bu başarı ortalamasını yakalayamadık. 2019’da başarılı olacağız dediğimizde bize inanmadılar. 2019 yılındaki yerel seçimlerde Cumhur İttifakı olarak 7 belediye alma başarısını elde ettik. İnanırsanız başarırsınız. Önümüzdeki yerel seçimde büyükşehiri alacağız” ifadelerini kullandı.

Protokol konuşmalarının ardından tek liste ile gidilen seçimde Eray Çiçek Ak Parti Menteşe İlçe Başkanı seçilerek güven tazeledi. Menteşe ilçe kongresinin ardından 6 Eylül Pazar günü Köyceğiz ilçe kongresi gerçekleştirilecek.
Ak Parti Menteşe İlçe Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Ahmet Üğe, Ahmet Zeybek, Alperen Üzer, Beralp Bilgihan, Binnaz Uyanık, Cansu Mertoğlu, Cemil Demirtaş, Coşkun Akyol, Erdal Çelebi, Esat Kanal, Gökhan Çapar, Günnur Koçar, Halil İbrahim Yüksel, Haydar Bedel, İrem Batıbeki, İsmail Şimşek, Mustafa Algan, Mustafa Çulha, Osman Öztürk, Öner Altaş, Öznur Genek, Ramazan Ertel, Saadettin Hergün, Serap Kanmaz, Sertaç Soğancı, Talat Atasoy, Yasemin Çoban, Yaşar Köroğlu, Zeynep İlhan.

Etiketler: » » » » »
382 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ